HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA (Bohuslavice)

Remarkplast Services s.r.o. nabízí v obci Bohuslavice volnou pracovní pozici "HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Bohuslavice
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Remarkplast Services s.r.o.

Další informace o volném místu

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Životopisy zasílejte na e-mail: recova@remarkplast.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: komunikativní znalost AJ, aktivní znalost zákoníku práce, zkušenost v personalistice nebo marketingu výhodou, organizační a komunikační dovednosti, aktivní, zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům, diskrétnost, loajalita a profesionalita, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office.
Náplň práce: zajistit kompletní HR podporu pro svěřený úsek, vyhledávat nové kolegy a komunikovat se zájemci o zaměstnání, vést personální administrativu, zajišťovat podporu v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, podílet se na externí a interní komunikaci (včetně správy sociálních sítí), hledat nové cesty propagace skupiny Remarkplast v návaznosti na HR marketing, podílet se na organizaci akcí pro zaměstnance, účast na projektech (obvyklých i neobvyklých, které někdy potřebují neotřelá řešení).
Nabízíme: stravenky, firemní akce pro zaměstnance.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny