HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA (Brodek u Konice)

PRECIOSA, a.s. nabízí v obci Brodek u Konice volnou pracovní pozici "HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA". Nástupní mzda je 31 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA
Obor(y):
Administrativa , Management
Obec:
Brodek u Konice
Mzda:
31 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
PRECIOSA, a.s.
79846

737 220 187

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hedvičáková, tel.: 737 220 187, e-mail: marketa.hedvicakova@preciosa.com. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 hod. (možnost se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Brodek u Konice 13.
Požadujeme: iniciativní a kreativní osobnost se zájmem o propojení marketingu a personalistiky, organizační, prezentační a komunikační dovednosti, příjemné a vstřícné vystupování, znalost grafických programů výhodou, velmi dobrá orientace na sociálních sítích, zkušenosti s organizací různých firemních akcí výhodou, řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat, orientace v ZP výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Náplň práce: personálně marketingové aktivity v rámci Employer brandingu (správa, návrhy a realizace nových opatření), zajištění interní marketingové komunikace v rámci společnosti, správa sociálních sítí, aktivní vyhledávání nových kolegů, vedení pracovních pohovorů, aktivní spolupráce se školami i dalšími institucemi (personální agentury, obce, hospodářská komora apod.), zajištění firemních akcí.
Nabízíme: zajímavou práci v zavedených strojírnách, možnost odborného a osobního rozvoje, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sleva na výrobky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné tarify volání, rekreační zařízení, společenské a sportovní akce, další finanční a nefinanční benefity.

Kontakt na zaměstnavatele

PRECIOSA, a.s.
Bc. Markéta Hedvičáková
737 220 187
Marketa.hedvicakova@preciosa.com


Poslední změna: před 1 týdnem