FLORISTA/FLORISTKA, ARANŽÉR/ARANŽÉRKA (Prostějov)

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "FLORISTA/FLORISTKA, ARANŽÉR/ARANŽÉRKA". Nástupní mzda je 30 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
FLORISTA/FLORISTKA, ARANŽÉR/ARANŽÉRKA
Obor(y):
Kultura a sport , Služby
Obec:
Prostějov
Mzda:
30 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. - Kaufland Prostějov
Olomoucká 4619/120
79601

Další informace o volném místu

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Foltýn, tel. 605 078 810 (volat Po-Pá 7:00-15:00 hod.). Strukturované životopisy zasílat na e-mail:florcentrum@florcentrum.cz.Pracovní doba: dle otevírací doby provozovny 6:30-20:30 hod. (dvě směny - dle domluvy). Pracoviště: Kaufland Prostějov, květinářství, Olomoucká 4619/120, Prostějov.
Požadujeme: kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě, zájmem ke květinám, schopnost jednat s lidmi a zájmem pracovat. Základní znalost na PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulky). Vyučení a praxe v oboru s květinami výhodou, ne podmínkou (zaučíme).
Náplň práce: práce s květinami.
Nabízíme: značnou část mzdy tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích, po zaučení (zvládnutí vazby,znalost názvů a cen květin,znalost systému,znalost údržby květin a zvládání objednávek). Prémie:za splnění limitu tržby, za splnění limitu odpisů řezaných květin,za splnění limitu odpisů hrnkových květin,za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ,Valentýn,Den Matek apod.), víkendové příplatky a příplatky za svátky,věrnostní prémie,30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství, příspěvek na dovolenou (pracujete-li u nás 1 rok, mátek nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok.Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000Kč na dovolenou za rok).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 dny