FINANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ (Prostějov)

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "FINANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ". Nástupní mzda je 20 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
FINANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ
Obor(y):
Administrativa , Management
Obec:
Prostějov
Mzda:
20 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ČSOB POJIŠTOVNA - Hlaváčkovo nám. 1
Hlaváčkovo nám. 217/1
79601

Další informace o volném místu

Více informací se dozvíte na osobním jednání, zašlete nám Váš životopis na vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz a my Vás pozveme na osobní setkání.

Kontakt Ing. Vlastislav Krnoš, mobil: +420 725 383 458 |, e-mail: vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz

Hledáme nové členy do našeho týmu osobních poradců v oblasti pojišťovnictví a finančních služeb. Důležitá je pro nás spolehlivost, dochvilnost a chuť se rozvíjet.

S kým budete spolupracovat?
Jsme úspěšný tým, který tvoří jak nováčci, tak zkušení poradci. Rádi Vám předají své znalosti a dovednosti. K dispozici Vám bude příjemné zázemí kanceláře. Manažerem skupiny je zkušený obchodník, který se ke své pozici postupně vypracoval. Bude Vás podporovat na Vaší úspěšné cestě, na které Vám bude vždy oporou, inspirací a zdrojem motivace.

Náplň práce: v první řadě jsme pojišťovací zprostředkovatelé. Znamená to tedy, že se budete setkávat s klienty, řešit jejich požadavky a zajišťovat potřeby týkající se pojištění zdraví, života a majetku. Osobní rozvoj a vzdělávání v oblastech finančního poradenství nám dává možnost zajistit klienta komplexní péčí.

Nemáte v této oblasti zkušenosti?
Důležitá je především ochota a chuť učit se novým věcem a budovat své portfolio klientů. Veškerá produktová školení a potřebnou podporu Vám zajistíme my, v rámci našeho adaptačního a rozvojového plánu pro nováčka.
o Stačí Vám tedy vysvědčení o maturitní zkoušce a registrace u ČNB, kterou Vám zařídíme.

Pracovní doba a ohodnocení:
Pracovní dobu si rozvrhnete podle svých možností a potřeb. S Vaší aktivitou bude souviset i provizní ohodnocení, tedy čím efektivněji člověk pracuje, tím více si vydělává. Navíc po dobu patnácti měsíců je nováček zařazen do programu počáteční podpory v podobě fixního příjmu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem