ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA (Kralice na Hané)

DGPack s.r.o. nabízí v obci Kralice na Hané volnou pracovní pozici "ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA". Nástupní mzda je 35 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA
Obor(y):
Doprava , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Kralice na Hané
Mzda:
35 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
DGPack s.r.o.. - Průmyslová zóna B
Háj 390
79812

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bundilová, tel.: 728 415 195, e-mail: k.bundilova@dgpack.eu. Pracovní doba: Po-Ne nepřetržitý provoz, střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: provádění preventivních prohlídek na strojích a zařízeních, odstraňování poruch na výrobních zařízeních, řešení elektroporuch ve všech prostorách společnosti, správa svěřeného nářadí a měřících přístrojů, aktualizace technické dokumentace, dokumentace použitých náhradních dílů a odstraněných závad, servis elektrických/mechanických systémů (analýza poruchy, oprava, uvedení do provozu, vyzkoušení), provádění oprav provozních technologií spojených s elektroúdržbou, diagnostika příčin poruch nefunkčních systémů, zařízení a komponentů výrobních strojů, provádění pravidelných prohlídek a kontrol preventivní a prediktivní údržby dle plánu, flexibilní podpora ostatních oddělení při vzniklých provozních závadách, účast na realizaci nových projektů při rozšiřování výroby.
Nabízíme: 25 dní dovolené, práci v čistém a moderním prostředí, pečlivé zaškolení, stravování ve vlastní kantýně, flexipassy 2x ročně - 2 000 Kč na zaměstnance/rok, odměna za doporučení nového zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, nadstandartní příplatky, možnost dalšího profesního růstu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem