VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR (Plumlov)

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace nabízí v obci Plumlov volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je 30 800 – 39 380 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Plumlov
Mzda:
30 800 – 39 380 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
79803

582335016

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní ředitelka Andělová, tel.kontakt: 582335016, 582394024 ((Po-Pá 8:00-15:00 hod), e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Pracoviště: Soběsuky 95, 798 03 Plumlov. Pracovní doba: 12ti hodinové služby, možnost práce i na zkrácený úvazek
Náplň práce: komplexní ošetřovatelská péče, koordinace a usměrňování odborných činností, monitorování a vyhodnocování potřeb uživatelů; zpracování ošetřovatelského plánu, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe; organizace práce v úseku přímé péče; vedení porad a předávání informací; zajišťování dodávky předepsaných léčiv pro nesoběstačné uživatele; za nepřítomnosti lékaře poskytovat v případě ohrožení zdraví uživatelů první pomoc dle odborných znalostí a schopností; příprava záznamů pro lékaře, asistence při ordinaci lékaře a při výkonech dle požadavků lékaře aj.
Požadavky: odborná způsobilost všeobecné sestry, praxe v sociálních službách či zdravotnictví výhodou, znalost ošetřovatelských standardů a standardů sociálních služeb, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči zatížení a stresu, komunikativnost, flexibilnost, samostatnost a pečlivost, vztah k cílové skupině senioři.
Možnost práce i na zkrácený úvazek. Možnost v budoucnu práce trvale na HPP.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, příspěvek na rekreaci či kulturu, profesní vzdělávání, osobní příplatek, pololetní odměny, aj.

Kontakt na zaměstnavatele

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
PhDr. Yvona Andělová
ředitelka
582335016
reditelka@dpssobesuky.cz


Poslední změna: před 2 týdny