VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR (Plumlov)

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace nabízí v obci Plumlov volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je od 220 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Plumlov
Mzda:
od 220 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
79803

582335016

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní ředitelka Andělová, tel.kontakt: 582335016, 582394024 ((Po-Pá 8:00-15:00 hod), e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Pracoviště: Soběsuky 95, 798 03 Plumlov. Vhodné pro ženy na rodičovské dovolené či aktivní důchodce.
Náplň práce: komplexní ošetřovatelská péče, koordinace a usměrňování odborných činností, monitorování a vyhodnocování potřeb uživatelů; zpracování ošetřovatelského plánu, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe; organizace práce v úseku přímé péče; vedení porad a předávání informací; za nepřítomnosti lékaře poskytovat v případě ohrožení zdraví uživatelů první pomoc dle odborných znalostí a schopností; příprava záznamů pro lékaře, asistence při ordinaci lékaře a při výkonech dle požadavků lékaře aj.
Požadavky: odborná způsobilost všeobecné sestry, praxe v sociálních službách či zdravotnictví výhodou, znalost ošetřovatelských standardů a standardů sociálních služeb, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči zatížení a stres, komunikativnost, flexibilnost, samostatnost a pečlivost, vztah k cílové skupině senioři.
Možnost v budoucnu práce na HPP.
Nabízíme: příplatky za práci v sobotu, neděli a svátky

Kontakt na zaměstnavatele

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
PhDr. Yvona Andělová
ředitelka
582335016
reditelka@dpssobesuky.cz


Poslední změna: před 2 týdny