PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR (Plumlov)

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace nabízí v obci Plumlov volnou pracovní pozici "PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je od 205 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Plumlov
Mzda:
od 205 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
79803

582335016

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní ředitelka Andělová, tel.kontakt: 582335016, 582394024 (Po-Pá 8:00-15:00 hod), e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Pracoviště: Soběsuky 95, 798 03 Plumlov. Vhodné pro absolventy, ženy na rodičovském příspěvku či aktivní důchodce.
Požadavky: provádění základní ošetřovatelská péče, poskytování specializované ošetřovatelské péče v rámci ošetřovatelského plánu pod odborným dohledem, provádění dílčích výkonů, které jsou součástí vysoce specializované ošetřovatelské péče pod přímým vedenímů koordinace a usměrňování odborných činností, monitorování potřeb uživatelů; zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe.
Požadavky: odborná způsobilost praktické sestry, praxe v sociálních službách či zdravotnictví výhodou, zdravotní způsobilost, odolnost vůči zatížení a stresu, komunikativnost, flexibilnost, samostatnost a pečlivost, vztah k cílové skupině senioři.
Zaměstnanecké výhody: příplatky za práci v SO a NE a svátky

Kontakt na zaměstnavatele

Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
PhDr. Yvona Andělová
ředitelka
582335016
reditelka@dpssobesuky.cz


Poslední změna: před 2 týdny