OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2 (Kostelec na Hané)

BEXIM PALETTEN s.r.o. nabízí v obci Kostelec na Hané volnou pracovní pozici "OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2". Nástupní mzda je 45 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA svařovacího robota a SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA CO2
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kostelec na Hané
Mzda:
45 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
BEXIM PALETTEN s.r.o. - Kostelec na Hané
Smržická 871
79841

737 249 364

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Kocourek Michal Mgr., tel.: 737 249 364, e-mail: M.KOCOUREK@BEXIMPALETTEN.CZ. Pracovní doba: Po-Pá: ranní: 6:00-14:15 hod. a odpolední: 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané.
Požadavky: platný svářečský průkaz CO2 nebo základní kurz svařování, znalost čtení výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce: budeš řídit a úkolovat svého robota, čeká se od tebe pomoc a podpora ve formě svařování CO2, tvou povinností bude také kontrola robota v oblasti provedených svárů a kvalitě výrobku
Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou již od nástupu, stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Michal Kocourek
737 249 364
M.KOCOUREK@BEXIMPALETTEN.CZ

Poslední změna: před 4 dny