ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, FAKTURANT/FAKTURANTKA (Prostějov)

Alewerans s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, FAKTURANT/FAKTURANTKA". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, FAKTURANT/FAKTURANTKA
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Prostějov
Mzda:
20 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Alewerans s.r.o. - pracoviště Prostějov
Dolní 3137/100
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Hloch, tel.: 603 999 848 (volat mezi 9:00-16:00 hod.), e-mail: job@alewerans.com. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: znalost fakturace, znalost programu POHODA, základní znalost účetnictví, základní komunikace v anglickém jazyce (slovem i písmem), aktivní znalost práce v MS Office, komunikativnost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B, vysoké pracovní nasazení.
Náplň práce: kontrola fakturačních údajů, příjem faktur a výdej faktur zákazníkům, komunikace se zákazníky, dodavateli, zprostředkovateli (celosvětově) e-mailem i telefonicky, archivace došlých a vystavených dokladů, odesílání faktur, pošta.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost finančního růstu, služební telefon+SIM, notebook, příspěvky na stravu, příspěvky na PHM.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci